Wyciśnij zmianę czasu
Październik 27, 2017

Wello! Jak się macie? Minęliśmy półmetek tygodnia, do weekendu zostały 2/5. Nadal macie dużo energii czy już odliczacie czas do piątkowego popołudnia? Zarządzanie własną energią to bardzo przydatna umiejętność, z którą chyba nikt się nie rodzi. Wypracowuje się ją latami. Poznając siebie, słuchając siebie. A Ty? Słuchasz siebie? Dostrzegasz sygnały, które wysyła Ci Twoje ciało? Pozwalasz sobie na odpoczynek lub odrobinę lenistwa, gdy brak Ci energii? Czy może głowa rządzi autokratycznie i ma gdzieś czego potrzebuje ciało? Umysł się nie patyczkuje:  'Jak nie ja to kto?', 'Odpocznę w grobie', 'Musi być idealnie',  'Jadę z koksem!' , 'Muszę dać radę', etc. A ciało to znosi. Do czasu… Przemęczenie, stres, tłumione emocje, niezdrowa dieta, niewystarczająca ilość snu, brak ruchu…słowem brak równowagi. A bez niej, jak wiadomo, łatwo się wywrócić…

A tak w ogóle to lubisz to co robisz? Myślisz nad tym czasem? Czy zamiatasz wątpliwości pod dywan i 'jedziesz z koksem'? Może tu również rządzi głowa i tym razem ma gdzieś to czego potrzebuje serce i co podpowiada Ci intuicja? Może czas na zmianę, ale boisz się opuścić strefę komfortu? A może wystarczy zacząć doceniać małe rzeczy? Albo zrobić jakiś lekki tuning by praca znowu zaczęła sprawiać Ci frajdę. Może po prostu warto wreszcie trochę zwolnić, włączyć uważność i wsłuchać się w siebie?

O tym wszystkim będziemy tu pisać.  Ja i mój kolega i dobra dusza @Kuba Dusza.
'Hej, hej, tu Kuba:) rozwój osobisty i work-life balance to moja zajawka, którą  chciałbym Was trochę zarazić:)
Będziemy Was też  zarażać dobrą energią.  Motywować do działania. Inspirować do słuchania siebie.
Bo Wello to nie tylko masaż biurowy. Wello to dbanie o siebie i poszukiwanie równowagi. Aby work był good a life było wello:)

Michał Lemański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *